DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O 4DEVELOPERS

4Developers to interdyscyplinarny festiwal technologiczny dla programistów, który składa się z różnorodnych ścieżek tematycznych prowadzonych w kameralnych grupach. Idea wydarzenia to tworzenie przestrzeni sprzyjającej aktywności specjalistów - wymianie wiedzy i doświadczeń członków społeczności IT w ramach merytorycznych ścieżek tematycznych. Jednak 4Developers to dużo więcej niż wykłady. To także świetna okazja, by wyjść poza strefę wykładową i w swobodnej atmosferze spotkać się ze światowej klasy specjalistami i pasjonatami świata IT.


Ideę
4Developers opisuje nasze hasło - Make IT grow! Wydarzenie przerodziło się  z konferencji w rozbudowany festiwal technologiczny. 4Developers stale ewoluuje - oferuje specjalistom szereg zaawansowanych, technicznych ścieżek tematycznych i jednocześnie zapewnia przestrzeń do swobodnej wymiany doświadczeń w luźnej atmosferze. Chcemy sprzyjać aktywności i prowokować dyskusje, by polska społeczność technologiczna rozwijała się tak samo prężnie, jak nowe technologie.


Interdyscyplinarność
to cel, który stale realizujemy. Na wieloaspektowych ścieżkach tematycznych poruszany jest szereg tematów odpowiadających aktualnym potrzebom rynku programistycznego. Wydarzenie gromadzi przedstawicieli różnych sektorów branży IT.


Aktywność
to wspólna praca nad wydarzeniem – 4Developers tworzone jest przez Was i dla Was. Uczestnicy są źródłem inspiracji i pomagają w tworzeniu wartościowych ścieżek tematycznych. Zapraszamy wszystkich specjalistów do zgłaszania propozycji wykładów w ramach Call for Papers.


Społeczność
to trzon 4Developers – tworząc festiwal zależy nam przede wszystkim na wykreowaniu platformy służącej networkingowi, wymianie wiedzy i doświadczeń z różnych dziedzin IT. To miejsce, w którym mogą spotkać się eksperci i amatorzy, profesjonaliści i pasjonaci.

NEWS
ŚCIEŻKI
14
UCZESTNICY
1500
WYKŁADY
105
PRELEGENCI
110

REJESTRACJA

  

PARTNERZY

 

Partnerzy Ścieżek

Wystawcy

Community Partners

Partnerzy

Media Partners

 
Hotel Gromada
AIRPORT
Address
ul. 17 stycznia 32
02-148 Warszawa