PRELEKCJE

 

Poznaj skalę i rozmach Agila

W obecnej chwili posiadamy dziesiątki metod, praktyk oraz technik związanych ze zwinnym zarządzaniem. To, co kiedyś było jedynie (oraz aż) filozofią zaowocowało powstaniem gotowych do zastosowania w praktyce rozwiązań. Agile stał się strategicznym narzędziem w rozwoju organizacji.

Uczestnicząc w prelekcji poznasz skalę oraz dojrzałość ruchu Agilowego. Zrozumiesz, że zwinność to coś więcej niż Scrum. Poznasz dojrzałe i sprawdzone w rozwiązania, które ułatwią pracę twoim zespołom. Zdobędziesz świadomość istnienia dziesiątki metod, modeli dojrzałości oraz które pomagają a analizie poziomu zwinności organizacji. Otrzymasz dostęp do darmowej bazy wiedzy gdzie będziesz mógł poszerzać swoją wiedzę w obszarach zwinnego zarządzania projektami, programami oraz portfelem inwestycyjnym.

 

Jako międzynarodowy Agile Coach, przez ostatnie 12 lat pracowałem jako helpdesk, programista, tester, grafik, UX designer, analityk biznesowy/systemowy, audytor, administrator, kierownik projektu oraz Scrum Master. Poznałem pełen cykl rozwoju oprogramowania w kilku odsłonach i metodykach. Osobiście doświadczyłem i zrozumiałem problemy z jakimi borykają się Polskie organizacje wdrażające Scruma oraz Agila. Zarówno te małe startupy jak i te duże korporacje. Podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami, narzędziami oraz praktykami, które wspólnie z innymi praktykami stosuje podczas transformacji organizacji w stronę zwinności…

 

Zapraszam na intelektualną podróż w głąb Agila. Podróż wzbogaconą silną dawka humoru i żartu. :)